Ultimul album Voltaj (interviu Calin Goia) – AUDIO

voltaj-2008Trupa Voltaj va lansa pe data de 25 iunie ultimul album (!), asa cum ne-a declarat joi dimineata solistul Calin Goia, la TrazNeata:

 

Materialul se numeste V8 si cu aceasta ocazie Voltaj va sustine un concert la Sala Polivalenta din Bucuresti. Noul extras pe single, dupa Dematurizarea, este Vara trecuta, piesa ce va beneficia si de un videoclip.
Pe disc vor fi si colaborari, printre care una cu grupul Damian & Brothers, cei care vor urca pe scena si in 25 iunie, alaturi de Voltaj.
Toate detaliile despre acest ultim album, precum si alte amanunte se vor afla pe 24 iunie, in cadrul unei conferinte de presa.

Crezi ca trupa Voltaj se desparte?

19 comentarii la „Ultimul album Voltaj (interviu Calin Goia) – AUDIO

  • 22 noiembrie 2012 la 19:44
    Permalink

    Voltaj e ca un producător unic de documente false de calitate =))

    Răspunde
  • 12 octombrie 2012 la 22:41
    Permalink

    si uite ca a mai aparut unul in vara asta 😀
    deci au mintit

    Răspunde
  • 8 septembrie 2012 la 13:47
    Permalink

    Am dorit cu siguranta pentru a oferi un concept rapid să vă mulțumesc pentru sfaturi și sugestii pe care îl postați pe trazneata.radiolynx.ro . Mea consumatoare de timp pe internet apar până acum a fost recompensat cu strategii utile pentru a face schimb de cu familia mea si prietenii . Aș susțin că cititorii fapt sunt cu adevărat binecuvântată să locuiască într-o comunitate este utill cu incredibil de unele persoane avantajos cu puncte insightful . Eu chiar simt foarte recunoscător pentru a obține descoperitpagina web și par mai departe la o mulțime de momente suplimentare de distractie citesc de la dreapta aici . Multumesc din nou, o afacere buna pentru o afacere bună a lucrurilor . Vă doresc noroc !

    Răspunde
  • 7 septembrie 2012 la 22:07
    Permalink

    Credeți că doriți ? !

    Trebuie să știu despre el .
    Trebuie să-l vezi!
    Este într-adevăr !

    Inivitation special pentru tine :


    TXusSrQiCE

    Răspunde
  • 7 septembrie 2012 la 11:11
    Permalink

    va place ce am pictat mai jos? 😀

    アカシックレコードとその意味についての詳細をお知りになりたい人々がたくさんあります。あなたは、この情報のビットは過去と現在の両方を説明していることがわかります。あなたは、アカシックレコードにあなたがされており、どこに行くのかを説明することができますことを心に留めておくとよいでしょう。また、ノートでは、その誰もが彼または彼女のアカシックレコードと連絡を取ることができます。あなたは情報を得ることができる方法があります、しかし、あなたはアカシックレコードのコンサルタントに連絡を取る必要があるでしょう。あなたは、彼らはあなたが存在すら知らなかったことをあなたの人生の寸法を読み取る助けとなることでしょう。

    あなたは、悟りを開いたするアカシックリーディングや記録を見つけることができます。あなたは、彼らはあなたが意識の次元に放つという認識ですべてを読み取ることを見つけることができます。そこに彼らがこれを行うことを多くの方法がありますが、あなたは、アカシックレコードのコンサルタントに相談したときに、あなたの本当の側であることが必要です。あなたはそれがオープンであることに来るとき、あなたが最良の方法は、祈りを通してであることを見つけていただけることでしょう。あなたは、個々のレコードが祈りのその経路から来るであろうことに留意したいと思う。あなたは読書を取るために必要ないくつかの準備があることを見つけることができます。あなたは、あなたの一般的な関心事であることを考えるしたいと思う。時間のほとんどは、あなたの健康、仕事、財政、愛、友情、家族との問題を正確に特定することになるでしょう。それはあなたがに集中したいどのような分野を検討することが非常に重要です。あなたがコンサルタントで発生する可能性がある、あらゆる懸念や疑問を持ち出す。

    Răspunde
  • 3 septembrie 2012 la 0:36
    Permalink

    Tegs: textura декоративная штукатурка les decoratives декоративная штукатурка декоративная штукатурка цены.

    производители декоративной штукатурки
    школа ремонта декоративная штукатурка
    магазин декоративной штукатурки

    Răspunde
  • Pingback: 69dan

  • Pingback: negrila

  • Pingback: lazy boy

  • 17 iunie 2009 la 14:15
    Permalink

    Sper din tot sufletul sa NU se desparta! Sunt parte din viata mea, a noastra, a tuturor celor ce ne-am simtit incurajati, incantati, entuziastmati, etc. de piesele lor!
    Am crescut ascultand Voltaj, si sunt sigura ca nu sunt singura 😀 . Pur si simplu m-au ajutat prin muzica lor, prin mesajele melodiilor. Muzica lor chiar inseamna ceva, transmite ceva, spre deosebire de a altora.
    Sunt unici si ar fi o mare pierdere pentru muzica romaneasca ( cea adevarata ) .
    Sper tot binele pentru ei si pentru trupa!
    😉

    Răspunde
  • 14 iunie 2009 la 19:15
    Permalink

    respect VOLTAJ, pentru tot ce ati facut in muzica romaneasca.. toti fanii vor sa va auda in continuare… best romanian rock band EVER |,,| 😀

    Răspunde
  • 8 iunie 2009 la 13:59
    Permalink

    nu vreau sa se desparta…
    e trupa cu care am copilarit
    ar fi mare pacat daca s-ar despartii

    Răspunde
  • 6 iunie 2009 la 13:06
    Permalink

    Normal ca nu se despart cei de la Voltaj. Cum o sa traim noi fara ei?! fara piesele lor de care pur si simplu nu te poti satura?! Iar „vara trecuta” e superba, one of the best!

    Răspunde
  • 6 iunie 2009 la 13:03
    Permalink

    Nu, normal ca nu se despart! Cum o sa traim fara ei?! Fara piesele lor de care pur si simplu nu te poti satura niciodata?! Iar piesa „vara trecuta” e superba , o ador.

    Răspunde
  • 5 iunie 2009 la 14:30
    Permalink

    Nu se despart…
    Am auzit ca doar aniverseaza pe 25 iunie 11 ani de cand a venit Calin in trupa!!!!
    DECI,NU SI NU SI NU SI NU se despart!!!!

    Răspunde
  • 23 mai 2009 la 23:40
    Permalink

    sper sa nu se desparta cei de la voltaj am copilarit cu ei… 😡 si chiar fac parte din mine 😡 … toti fanii voltaj din toata tara suntem alaturi de voi 😀

    Răspunde
  • 11 mai 2009 la 6:16
    Permalink

    Single-urile se vand mai slab ca albumele. Cu bani si mai putini, oare cum vor continua?

    Răspunde
  • 11 mai 2009 la 5:09
    Permalink

    Nu se desparte Voltaj. Vor mai lansa single-uri… pur si simplu nu vor sa mai scoata albume din cauza pirateriei.

    Răspunde

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *