Miss TrazNeata

Miss TrazNeata

MissInca de la primele editii Dimineata TrazNETilor, am observat ca avem numeroase ascultatoare, lucru care ne-a bucurat mult si ne-a facut sa fim mandri.

De aceea ne-am gandit sa realizam pentru voi, dragele noastre prietene, un Miss TrazNeata, al femeilor nonconformiste care sunt constiente de ceea ce pot si vor, si care stiu ca pentru a fi sexy nu e necesar sa renunte neaparat la haine!

SPONSOR PRINCIPAL: Sponsor principal ORIFLAME

Participa si tu si trimite-ne cea mai trăzneaţă poza cu tine la adresa de e-mail dimineatatraznetilor@radiolynx.ro. Asteptam pozele voastre, cu o mica descriere, pana pe data de 5 martie. Fii sexy, fii desteapta, fii TrazNEaTa! Se lasa cu premii.

AICI puteti vedea si participantele de pana acum.

19 comentarii la „Miss TrazNeata

  • 29 iulie 2008 la 21:09
    Permalink

    Понравилась статья. Обязательно буду ждать продолжения. Эта тема конечно же интересна всем.

    Răspunde
  • 7 martie 2008 la 0:28
    Permalink

    light, intradevar, dpdv tehnic a fost o problema cu prima poza, dar am reusit cu cea de-a doua. succes tuturor, nu doar la acest concurs! si in viata de zi cu zi

    Răspunde
  • 6 martie 2008 la 23:49
    Permalink

    Eu am incercat cu o anumita poza sa transmit un mesaj tuturor concurentelor, poza care n-a putut fi pusa pe blog. Nu-i nimic, se mai intampla.
    Ceea ce vreau sa le spun concurentelor e ca toate sunt frumoase si minunate prin simplul fapt ca sunt femei. Si nu aveti nevoie de un concurs pt a vi se confirma acest lucru.

    Răspunde
  • 6 martie 2008 la 22:59
    Permalink

    am analizat votez pt gruianu catalina- aminteste de inocenta is naturaletea oamenilor sinceri, increzatori, a oamenilor ce fac parte din acea categorie cu nr restrans

    Răspunde
  • 6 martie 2008 la 22:46
    Permalink

    Catalina Gruianu – aminteste de inocenta oamenilor sinceri cum rar mai gasesti azi, a oamenilor visatori si placuti, oameni care fac parte dintr-o categorie cu numar restrans

    Răspunde
  • 6 martie 2008 la 22:43
    Permalink

    am vazut pozele, descrierile, etc. Catalina Gruianu pt ca imi aminteste de inocenta si naturaletea unui om care nu este prins in mizeria cotidianului

    Răspunde
  • 6 martie 2008 la 20:46
    Permalink

    mmm am intrat si eu pe aici sa vad ce emisiuni sunt. si cand ce sa vezi? dau aici de o prietena (de conversatii pe net), o tipa absolut senzationala din pct meu de vedere, o fata care la varsta ei ii depaseste pe multi altii (mai mari ca varsta). pe mine m-a socat… Catalina Gruianu

    Răspunde
  • 6 martie 2008 la 0:17
    Permalink

    Valentina-Georgiana din motive pur si simplu subiective

    Răspunde
  • 8 februarie 2008 la 9:53
    Permalink

    V-am trimis o poza cu mine sper sa va placa.
    Bafta pentru toata lumea!

    Răspunde
  • 18 ianuarie 2008 la 8:04
    Permalink

    am trimis poze doar pentru voi…eu am cistigat marele premiu pentru sotul si copilul meu…in rest,la voi,totul e joaca.
    Bafta pentru tinetete!

    Răspunde
  • 17 ianuarie 2008 la 0:32
    Permalink

    Asa e, am primit pozele. In cateva zile le punem si aici pe blog. \ 😀 /

    Răspunde
  • 16 ianuarie 2008 la 22:12
    Permalink

    Mai ales cele care nu mai au 25 de ani si nici 90-60-90 sunt invitate sa participe, pentru ca prin Miss TrazNEATA asta si urmarim, sa aducem in prim plan toate femeile, indiferent de varsta sau circumferinte! E ceva cu totul inedit 🙂

    Răspunde
  • 16 ianuarie 2008 la 9:26
    Permalink

    si cele care nu mai au 25 de ani si nici 90-60-90?

    Răspunde

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *